NORDBALTIC INCUBATOR – Kūrybinės dirbtuvės-seminaras skatina inovatyvius mokymosi būdus, derinant teoriją, praktiką ir komandinį darbą. 2015 m.  „Nordbaltic Incubator“ kvietė susipažinti su lenkų dokumentinio kino patirtimis ir tiesiogiai mokytis iš dokumentinių filmų kūrėjų. Kūrybines dirbtuves vedė dokumentinių filmų režisierius, lektorius, Lodzės kino mokyklos Filmų ir Televizijos fakulteto prodekanas Slawomir Kalwinek. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai teorinių užsiėmimų metu išgirdo apie lenkų dokumentinio kino šiandieną, susipažino su svarbiausiai vardais, dalyvavo filmų peržiūrose bei diskusijose. Praktinėje dalyje dalyviai  susipažino su Lodzės kino mokyklos sukurta dokumentinių filmų kūrimo metodika, kuria remdamiesi sukūrė septynis trumpus dokumentinius filmus apie Vilnių.
NORDBALTIC INCUBATOR – Kūrybinės dirbtuvės-seminaras skatina inovatyvius mokymosi būdus, derinant teoriją, praktiką ir komandinį darbą. 2015 m. „Nordbaltic Incubator“ kvietė susipažinti su lenkų dokumentinio kino patirtimis ir tiesiogiai mokytis iš dokumentinių filmų kūrėjų. Kūrybines dirbtuves vedė dokumentinių filmų režisierius, lektorius, Lodzės kino mokyklos Filmų ir Televizijos fakulteto prodekanas Slawomir Kalwinek. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai teorinių užsiėmimų metu išgirdo apie lenkų dokumentinio kino šiandieną, susipažino su svarbiausiai vardais, dalyvavo filmų peržiūrose bei diskusijose. Praktinėje dalyje dalyviai susipažino su Lodzės kino mokyklos sukurta dokumentinių filmų kūrimo metodika, kuria remdamiesi sukūrė septynis trumpus dokumentinius filmus apie Vilnių.
SCENARIJAUS RAŠYMO LABORATORIJA – Kūrybinėse dirbtuvės, kuriose siekiama įtvirtinti scenarijų rašymo įgūdžius ir derinant teorines žinias bei praktines kūrybinio rašymo užduotis sukurti daugiaserijinio filmo scenarijaus juodraštį. Mokymų metu buvo analizuojamos scenarijų kūrimo technikos bei specifinės rašymo taisyklės, diskusinėse grupėse kuriami trumpi scenarijai televizijos laidai, performansui, muzikiniam vaizdo klipui, šalies pristatymo klipui, audiovizualiam žaidimui, animaciniam pristatymui ir kt.  Kūrybines dirbtuves vedė prancūzų scenaristas Jean-Cyril Vadi.
SCENARIJAUS RAŠYMO LABORATORIJA – Kūrybinėse dirbtuvės, kuriose siekiama įtvirtinti scenarijų rašymo įgūdžius ir derinant teorines žinias bei praktines kūrybinio rašymo užduotis sukurti daugiaserijinio filmo scenarijaus juodraštį. Mokymų metu buvo analizuojamos scenarijų kūrimo technikos bei specifinės rašymo taisyklės, diskusinėse grupėse kuriami trumpi scenarijai televizijos laidai, performansui, muzikiniam vaizdo klipui, šalies pristatymo klipui, audiovizualiam žaidimui, animaciniam pristatymui ir kt. Kūrybines dirbtuves vedė prancūzų scenaristas Jean-Cyril Vadi.
VASAROS MEDIA STUDIJA – 2015 m. Tradicinės tarptautinės kūrybinės dirbtuvės „Vasaros MEDIA studija” sukvietė dalyvius gilintis į montažo filosofiją. 17-ąjį kartą vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse Europos Sąjungos kino ir medijų aukštųjų mokyklų studentai bei jaunieji kino profesionalai vystė vaidybinių, dokumentinių ir eksperimentinių filmų idėjas.  Dalyvius su montažo ypatybėmis bei post-produkcija kine supažindino režisierė Kristina Buožytė bei montažo režisieriai Tomas Rugys ir Rufat Hasanov. Projektas organizuojamas drauge su Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija.
VASAROS MEDIA STUDIJA – 2015 m. Tradicinės tarptautinės kūrybinės dirbtuvės „Vasaros MEDIA studija” sukvietė dalyvius gilintis į montažo filosofiją. 17-ąjį kartą vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse Europos Sąjungos kino ir medijų aukštųjų mokyklų studentai bei jaunieji kino profesionalai vystė vaidybinių, dokumentinių ir eksperimentinių filmų idėjas. Dalyvius su montažo ypatybėmis bei post-produkcija kine supažindino režisierė Kristina Buožytė bei montažo režisieriai Tomas Rugys ir Rufat Hasanov. Projektas organizuojamas drauge su Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija.