KALBANČIOS SIENOS (THIN PLACES) – Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriaus (AMII) drauge su Huntingtono universiteto iš Indianos (JAV) komandos, vadovaujamos prodiuserio Paul Nethercott,  vykdytas kino projektas, kurio metu buvo filmuojamos  įstabiausios Lietuvos šventos vietos ir jų žmonės. Projekto metu buvo nufilmuotos penkios katalikų bažnyčios, žydų sinagoga, cerkvė ir šventa vieta be stogo- Kryžių kalnas. 

VASAROS MEDIA STUDIJA – kūrybinės dirbtuvės, kurių metu jaunieji kino profesionalai ir kino bei medijų aukštųjų mokyklų studentai devynioliktąjį kartą rinkosi į Kuršių Neriją. Šiais metais jaunųjų kinematografininkų edukacinis renginys “Vasaros Media Studija” skatino visus projekto dalyvius išskirtinį dėmesį skirti garso režisierių ir kino kompozitorių darbui nagrinėjant temą “Muzika kine”. Todėl šiemet dalyvauti projekte buvo kviečiami ne tik režisieriai, kino operatoriai, garso režisieriai, scenaristai ir kino vadybininkai, bet ir kompozitoriai bei muzikos atlikėjai.

Dvi savaites trukusios kūrybinės dirbtuvės subūrė per 50 dalyvių iš skirtingų Europos šalių. Tradiciškai, suformavę penkias tarptautines komandas ir konsultuojami dėstytojų iš Italijos, Lenkijos ir Lietuvos, dalyviai kurė trumpametražius filmus apie Neringos krašto kultūrinį paveldą.

NORDBALTIC INCUBATOR’17 – penktus metus iš eilės organizuojamos, jauniesiems kino profesionalams ir studentams skirtos kūrybinės dirbtuvės šiais metais kvietė susipažinti suprancūzų dokumentinio kino kūrimo patirtimis. Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai klausė teorinių paskaitų bei tradiciškai tarptautinėse komandose kūrė trumpametražius dokumentinius filmus apie Vilnių. Šiais metais dalyvius konsultavo Amerikos nepriklausomos dokumentikos prodiuseris Paul Nethercott ir prancūzų kino prodiuseris bei platintojas Sebastien Aubert.